Bendros erdvės taisyklės

Norint, jog visi gerai praleistų laiką, būtina turėti taisykles, nes jų pagalba, galima lengviau gyventi. Visi žino kas yra bendros taisyklės, ir turint jas, nekyla nesusipratimų, todėl, kviečiame susipažinti OCPC LOUNGE BENDROMIS TAISYKLĖMIS:

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Atsakingi Asmenys

Kiekviena svečių grupė, atėjusi gerai praleisti laiką, turi turėti asmenį, kuris teisiškai prisiima atsakomybę už visos grupės poelgius apsilankymo metu. Šis asmuo turės pateikti savo asmens dokumentą, bei pasirašyti patalpų naudojimosi sutartį. Be pasirašytos sutarties OCPC komanda paslaugų neteikia. Asmenų grupėms iki 18 metų šią sutartį pasirašo, tėvai.

pinigų grąžinimas

OCPC LOUNGE komanda supranta, kad gyvenime atsiranda nenumatytų situacijų, dėl kurių gali pasikeisti planai, todėl atlikus rezervaciją ir negalint dalyvauti sutartai datai, svečiai turi galimybę šventę nukelti net 2 kartus nemokamai, arba esamą rezervacijos mokestį išleisti pramogoms, tačiau rezervacijos mokestis už neįvykusias šventes norint, jas atšaukti nėra grąžinamas.

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Maistas

OCPC Lounge komanda supranta, kad tuščiu skrandžiu gerai laiko nepraleisi, todėl iš anksto suderinus su OCPC Lounge komanda, galite užsisakyti maistą ir jį valgyti tam specialiai pritaikytose patalpose. Traškučiai ir kiti užkandžiai, po kurių gali būti išpurvinti paviršiai – nėra toleruojami.

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Alkoholis

OCPC LOUNGE negalima vartoti alkoholinių gėrimų, todėl kilus abejonėms, jog žmogus yra neblaivus, Lounge prižiūrintis asmuo turi teisę neįleisti į patalpas šio asmens. Taip pat, jeigu kyla įtarimų, jog atsinešti gėrimai yra alkoholiniai, prižiūrintis asmuo turi teisę patikrinti.

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Rūkymas

OCPC LOUNGE patalpose negalima rūkyti, tam bus skirta erdvė lauke.

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Pagalba

OCPC Lounge patalpose yra nemažai technikos, todėl iškilus, bet kokiai problemai, pačiam ją spręsti yra GRIEŽTAI draudžiama. Iškilus problemai ar klausimams, kreipkitės į OCPC LOUNGE darbuotoją, kuris galės jums padėti.

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Turtas

OCPC Lounge komanda stipriai dirbo įrenginėdami ir ruošdami pramogų erdvę jums, todėl tikimės iš jūsų pagarbos mūsų darbui ir ypač technikai, jos nelaužant bei kitaip negadinant. Sugadinus ar sulaužius inventorių, atsakingas asmuo turės už tai atsakyti.

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Konfliktai

OCPC Lounge komanda tikisi, kad patalpose nevyks jokių konfliktų ar muštynių. Kilus nesklandumams, galite būti paprašyti palikti patalpas.

OCPC LOUNGE žaidimų erdvė Kaune

Tvarka

Po apsilankymo savo vietą palikti tvarkingą.